Sponsorzy

Atende Software to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm informatycznych w Polsce

Firma wspiera Fundację od samego początku przekazując duże środki finansowe na działalność operacyjną. Realizuje także wszystkie usługi informatyczne, takie jak realizacja strony Fundacji, jej hosting i utrzymanie oraz administracja infrastrukturą. Przekazała także komputery i wyposażenie biura.

Phoenix Systems to spółka, która rozwija własny system operacyjny dla internetu rzeczy i jest znana jako światowy dostawca technologii

Firma wspiera Fundację od samego początku przekazując duże środki finansowe na działalność operacyjną. Przekazała także urządzenia elektroniczne.

Hillwood to jedna z największych firm z branży nieruchomości, która od 25 lat buduje i inwestuje na całym świecie.

Firma wspiera Fundację od 2017 roku regularnie przekazując środki finansowe na działalność operacyjną i jej wsparcie podopiecznych.

Urząd Dzielnicy Praga-Południe Miasta Stołecznego Warszawy

Urząd Dzielnicy wspiera Fundację w zakresie promocji jej działalności. Wierzymy, że lepsza współpraca z lokalnymi władzami pozwoli dotrzeć do szerszego grona osób i pozyskać nowych wychowanków.

Andrzej Supron to znany polski zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, trener i sędzia zapaśniczy.

Andrzej Supron wspiera Fundację zajmując się jej promocją w środowisku sportowym. Dzięki Panu Andrzejowi wielu młodych, zdolnych ludzi rozwinęło w sobie sportową pasję.

Pracownicy Atende Software

Fundację wspierają: Klaudia Czarnotta, Jarosław Czajko i Robert Trzciński, którzy wykonali stronę internetową z systemem zarządzania treścią, a także realizują wybrane projekty materiałów promocyjnych i marketingowych np. koszulki.

Bardzo duże podziękowania dla Igi Ohnsorge i Emilii Łapińskiej, które od samego początku wspierają Fundację pomagając w załatwianiu spraw administracyjno-urzędowych. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie :)