Władze Fundacji Niezwyciężony

Zarząd Fundacji

Jagoda Pisarczyk - Prezes Zarządu Fundacji

Absolwentka Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Niemieckiego na Uniwersytecie Warszawskim i wydziału Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskiej.

Od początku pracy zawodowej związana ze szkolnictwem. Pracę z dziećmi i młodzieżą traktuje jako cel swojego zawodowego życia.

Magdalena Żarek - Wiceprezes Zarządu

Studentka na Wydziale Matematyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Rada Fundacji

Mariusz Stusiński - Przewodniczący Rady

Wiceprezes Zarządu i autor sukcesu sprzedażowego Atende Software. Współzarządzający grupą spółek technologicznych (Atende Software, Phoenix Systems, OmniChip). Odpowiedzialny za sprzedaż produktów i finanse.

Od początku pracy zawodowej związany z telekomunikacją, Internetem i rynkiem ICT (Information and Communication Technology). Pracę rozpoczął od działu sprzedaży u jednego z integratorów IT, kolejno zajmował kilka stanowisk w Telekomunikacji Polskiej, począwszy od sprzedaży do sektora klientów kluczowych, aż do dyrektora działu projektów strategicznych. Następnie odpowiadał za sprzedaż w polskim oddziale firmy NORTEL, producenta sprzętu telekomunikacyjnego. Ze spółkami z grupy Atende oraz Atende Software związany jest od 2008 roku.

Absolwent Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej.

Jego pasją jest bieganie na długich dystansach. W roku 2014 wziął po raz pierwszy udział i ukończył ultra Maraton Bieszczadzki.

Przemysław Frasunek - Członek Rady

Dyrektor Działu Rozwiązań Multimedialnych w Atende Software, polski haker, specjalista z zakresu bezpieczeństwa systemów i kryminalistyki cyfrowej. Autor ponad 40 raportów o błędach w powszechnie używanym oprogramowaniu.

Swoją przygodę z profesjonalną informatyką rozpoczął bardzo wcześnie (mając kilkanaście lat). Od końca lat 90-tych aktywny uczestnik list związanych z bezpieczeństwem teleinformatycznym, m.in. Bugtraq, na których regularnie publikuje raporty dotyczące zagrożeń związanych z oprogramowaniem. Jeden z nielicznych polskich hakerów znanych i aktywnych w międzynarodowym środowisku specjalistów zajmujących się bezpieczeństwem informatycznym.

W roku 2000, jako jeden z pierwszych, udostępnił kod źródłowy eksploita, który w praktyce demonstrował wykorzystanie błędu typu format bug do przejęcia kontroli nad wówczas powszechnie stosowanym oprogramowaniem serwera FTP. Przedstawiona technika zapoczątkowała masowe wykorzystanie tego błędu do opracowywania ataków na systemy informatyczne.

Z grupą ATM S.A., a następnie Atende S.A. związany od 2002 roku, początkowo jako inżynier wsparcia sprzedaży, następnie jako kierownik zespołu i dyrektor działu.

Absolwent Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych.

Krótkofalowiec (znak: SQ5JIV). W Internecie posługuje się pseudonimem venglin.

Rafał Jurkiewicz - Członek Rady

Przygodę z programowaniem zaczynał w 1986 roku od Sinclair BASIC oraz asemblera Z80. Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Z grupą ATM S.A. związany od 2006 roku. W Atende Software odpowiedzialny za rozwój technologii, projektowanie, algorytmy. Nadzoruje i bierze czynny udział w implementacji najbardziej krytycznych elementów wytwarzanych systemów.