Aktualności

• 2019-08-07

Brązowy medal Rafała

Rafał Krajewski, podopieczny Fundacji, zdobył brązowy medal na międzynarodowych zawodach w 62. Memoriale Władysława Pytlasinskiego w stylu klasycznym, kat. 130 kg! Serdecznie gratulujemy!

• 2019-07-08

Kolejny sukces Rafała Krajewskiego

Jest nam niezwykle miło poinformować, że podopieczny Fundacja Niezwyciężony Rafał Krajewski zdobył brązowy medal na XIX Torneo Internacional Lucha Olimpica 2019 "Gran Premio de Espana" w Madrycie! Serdecznie gratulujemy!

• 2019-05-14

Sukces Rafała Krajewskiego

Serdeczne gratulacje dla naszego podopiecznego, Rafała Krajewskiego, który obronił tytuł Mistrza Polski Seniorów w zapasach w kategorii 130 kg na ostatnich Mistrzostwach Polski Seniorów w zapasach w Stylu Klasycznym.

• 2019-02-04

Złoto Rafała Krajewskiego :)

Mamy zaszczyt poinformować, że nasz podopieczny Rafał Krajewski zdobył złoty medal w Pucharze Polski w Zapasach seniorów w kategorii 130kg w Raciborzu. Finałową walkę w XVI memoriale im. Wiesława Hanczarka wygrał w stosunku 9:1. Gratulujemy!

• 2019-02-03

Ferie zimowe

04-08.02.2019 to tydzień wolny od treningów. Do zobaczenia w poniedziałek 11.02.2019. Wszystkim życzymy udanych ferii zimowych!

• 2018-11-20

Odszedł Wybitny Trener Boksu

W dniu dzisiejszym odszedł wybitny trener boksu zawodowego w Polsce Andrzej Gmitruk. Wyrażamy ogromny smutek, że świat boksu stracił tak wartościowego człowieka i sportowca. Łączymy się w bólu z Rodziną i Najbliższymi Andrzeja Gmitruka. Pamiętamy dobrze Pana Andrzeja z dzieciństwa na osiedlu przy Wspólnej Drodze.