Sponsorzy

Atende Industries to jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm informatycznych w Polsce. Spółka tworzy platformy chmurowe dla przemysłu 4.0.

Firma powstała w wyniku podziału spółki Atende Software. Spółka wspiera Fundację od samego początku przekazując środki finansowe na działalność operacyjną. Realizuje także wszystkie usługi informatyczne, takie jak realizacja strony Fundacji, jej hosting i utrzymanie oraz administracja infrastrukturą. Przekazała także komputery i wyposażenie biura.

Phoenix Systems to spółka, która rozwija system operacyjny dla urządzeń Internetu Rzeczy (np. dla inteligentnych liczników energii).

Firma wspiera Fundację od samego początku przekazując środki finansowe na działalność operacyjną. Przekazała także urządzenia elektroniczne.

Hillwood to jedna z największych firm z branży nieruchomości, która od 25 lat buduje i inwestuje na całym świecie.

Firma wspiera Fundację od 2017 roku przekazując środki finansowe na działalność operacyjną i wsparcie podopiecznych.

Urząd Dzielnicy Praga-Południe Miasta Stołecznego Warszawy

Urząd Dzielnicy wspiera Fundację w zakresie promocji jej działalności. Wierzymy, że lepsza współpraca z lokalnymi władzami pozwoli dotrzeć do szerszego grona osób i pozyskać nowych wychowanków.

Andrzej Supron to znany polski zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski, trener, sędzia zapaśniczy, Prezes Polskiego Związku Zapaśniczego.

Andrzej Supron wspiera Fundację zajmując się jej promocją w środowisku sportowym. Dzięki Panu Andrzejowi wielu młodych, zdolnych ludzi rozwinęło w sobie sportową pasję.

Pracownicy Atende Industries

Fundację wspierają: Jarosław Czajko, Anna Suchecka i Robert Trzciński, którzy wykonali stronę internetową z systemem zarządzania treścią, a także realizują wybrane projekty materiałów promocyjnych i marketingowych np. koszulki.

Bardzo duże podziękowania dla Moniki Bodys która wspiera Fundację pomagając w załatwianiu spraw administracyjno-urzędowych. Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie :)