Podopieczni

Sara Elwart

Sara jest 21-letnią zawodniczką, aktualną mistrzynią Polski w karate, aspirującą do występu w zawodach olimpijskich w Tokio.

Sara, która pochodzi z Trójmiasta, mimo młodego wieku trenuje już od ponad 7 lat. Pierwszy medal na zawodach zdobyła już po trzech miesiącach treningów. Od czterech lat dumnie reprezentuje Polskę na arenach międzynarodowych. Sara może poszczycić się wieloma sukcesami i nagrodami. W 2016 roku wygrała Młodzieżową Ligę Światową, przed dwoma laty zdobyła Puchar Polski, a w tym roku otrzymała brązowy medal na mistrzostwach Europy w duńskim Aalborg.

Obecnie jej największym marzeniem jest udział w igrzyskach olimpijskich w Tokio. To właśnie w Japonii po raz pierwszy ta dyscyplina sportu zagości na największej imprezie sportowej na świecie.

Rafał Krajewski

Rafał Krajewski jest zapaśnikiem w stylu klasycznym, trenującym od 2013r w klubie SSA LEGIA 1926 WARSZAWA. Jego trenerem prowadzącym jest Ksawery Biedermann. Rafał należy do ścisłej kadry narodowej przygotowującej się do najważniejszych imprez światowych oraz do igrzysk olimpijskich TOKYO 2020.

Rafał może poszczycić się następującymi osiągnięciami w roku 2019: Został Młodzieżowym Mistrzem Polski kat. 130 kg, Mistrzem Polski Seniorów kat. 130 kg, Zwycięzcą pucharu Polski kat. 130 kg. Zdobył 1 miejsce na Międzynarodowym Turnieju Młodzieżowym w Danii, 3 miejsce w Międzynarodowym Turnieju Lucha Olimpica, 3 miejsce w LXII Międzynarodowym Turnieju Pytlasinskiego oraz 7 miejsce w Mistrzostwach Europy Seniorów kat. 130 kg.

Do innych osiągnięć Rafała należy zaliczyć zdobycie tytułu Mistrza Polski Seniorów w 2018 kat. 130kg, Młodzieżowego Mistrza Polski kat. 98 kg w 2017 oraz Mistrz Polski Juniorów kat. 96 kg w 2016 roku.

Klub Sportowy DRUKARZ

Klub Sportowy DRUKARZ jest stowarzyszeniem zrzeszającym różne sekcje sportowe.

Sekcja piłki nożnej jest najstarszą w klubie. Jej członkowie byli założycielami DRUKARZA. Aktualnie klub prowadzi szkolenie młodzieży z terenu Warszawy we wszystkich kategoriach wiekowych. Jest to łącznie 26 zespołów młodzieżowych w których gra i trenuje ponad 400 piłkarzy. Młodzież klubu jest powoływana do kadry młodzieżowej W-wy oraz reprezentacji Polski.