Aktualności

 • 2022-08-26

  Rafał Krajewski zdobył złoto podczas Druskininkai Cup 2022

  Jest nam niezwykle miło poinformować, że w Druskiennikach - popularnym litewskim uzdrowisku położonym nad Niemnem odbył się turniej International UWW Tournament "Druskininkai Cup 2022".

  Rafał Krajewski, podopieczny Fundacji Niezwyciężony zdobył złoto w zapasach w stylu klasycznym, w zawodach, w których wystartowało wielu utytułowanych zapaśników. Rafał na litewskich matach stoczył 4 zwycięskie pojedynki. W pierwszym boju aktualny mistrz świata wojskowych ograł (3:1) brązowego medalistę ME U-23 Gruzina Giorgiego Tsopurashvili, w drugiej rundzie Rafał pokonał (3:1) gospodarza turnieju, Litwina Romasa Fridrikasa, by w walce półfinałowej wypunktować (3:1) brązowego medalistę ME (2020) Niemca Jello Krahmera. W wielkim finale nasz podopieczny zmierzył się z Finem Mattim Kuosmanen, który w 2018 i 2019 stawał na najniższym stopniu ME. Rafał nie patrząc na dokonania Pana Mattiego, niczym profesor zapasów udzielił surowej lekcji Finowi, skutecznie go punktując 5:1 i zdobywając złoty medal.

  Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne medale.

 • 2022-06-20

  Wstrzymane zajęcia

  Ze względu na przedłużającą się rekonwalescencję trenera zajęcia zostały wstrzymane do początku nowego roku szkolnego.

 • 2022-05-14

  Rafał Krajewski 5 raz Mistrzem Polski Seniorów

  Rafał Krajewski 5 raz z rzędu obronił tytuł Mistrza Polski Seniorów w kategorii 130 kg.

 • 2022-01-25

  Nowa podopieczna Fundacji Niezwyciężony

  Z radością informujemy, że Fundacja Niezwyciężony zyskała nową podopieczną. Jest nią 18-letnia Sandra Lieske zawodniczka Klubu Sportowego Gokken. Sandra mieszka w Szemuda na Kaszubach i od 13-lat trenuje karate. Jej fascynacja tym sportem, zaczęła się w przedszkolu, kiedy w wieku 5 lat poszła z kuzynem na pierwsze zajęcia karate i trwa do dziś. Jak sama mówi karate, zwiększa jej pewność siebie i kształtuje wiarę w swoje możliwości. Ceni tę dyscyplinę sportu za szybkość technik, taktykę i rywalizację.

  Najważniejsze osiągnięcia Sandry to: Wicemistrzostwo Polski w kategorii u21 w 2021 r., 3 miejsce na Mistrzostwach Polski w kategorii seniorek 2021 r., 1 miejsce na Mistrzostwach Polskiej Unii Karate 2020 r., dwa razy 3 miejsce na Polish Open w kategoriach u21 i seniorek 2021 r., 3 miejsce na Grand Prix Slovakia w kategorii u21 2020 r. i wielokrotne stanie na najwyższym miejscu podium w kategorii junior i kategoriach młodszych.

  Sandra stawia sobie za cel zdobycie medali na Karate 1 - turniejach światowej ligi karate. Ale największym marzeniem dziewczyny jest zdobycie medalu na Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy.

  Wierzymy, że wsparcie Fundacji umożliwi Sandrze spełnienie jej marzeń i ułatwi realizację planów. Cieszymy się, że Fundacja może pomagać tak młodym i ambitnym sportowcom.

 • 2021-11-25

  Rafał Krajewski Mistrzem Świata :)

  Mamy zaszczyt poinformować, że nasz podopieczny Rafał Krajewski zdobył złoty medal na XXXV Wojskowych Mistrzostwach Świata w Zapasach w stylu klasycznym, który odbyły się w Teheranie!!! Rafał Krajewski, szeregowy z Bataliony Dowodzenia Wojsk Lądowych Białobrzegi, stanął na najwyższym stopniu podium w najcięższej wadze 130 kg. Jesteśmy niezwykle dumni! Gratulacje Rafał!

 • 2021-09-28

  Rafał Krajewski Mistrzem Polski Seniorów

  W Kostrzyniu Nad Odra odbyły się XCI Mistrzostwa Polski seniorów, w których Rafał Krajewski, podopieczny Fundacji Niezwyciężony po raz czwarty z rzędu zdobył złoty medal. Rafał okazał się bezkonkurencyjny w kategorii najcięższej do 130 kg. Zawodnik nie stracił żadnego punktu technicznego w walce i każdą walkę ukończył przed czasem. Mistrzostwa polski były eliminacją do zbliżających się Mistrzostw Świata w Oslo, które odbędą się 8 października. Serdecznie gratulujemy Rafałowi i trzymamy kciuki za wygraną na Mistrzostwach Polski.

 • 2021-07-04

  Informacja

  INFORMACJA Uprzejmie informujemy, że zajęcia w Fundacji Niezwyciężony w dniach 05-09 lipca 2021 roku zostają odwołane. Za utrudnienia przepraszamy Zarząd Fundacji